שאלות נפוצות

על האתר

אתרי השוואות המחירים המתחרים ללא – אתר רט אינו חנות מקוונת. ret הינו מנוע השוואת מחירים אשר סורק חנויות מקוונות ברשת. הקנייה עצמה אינה מתבצעת באתר ret אלא באתר החנות בלבד.
אתר ret הוא חלק מקבוצת אתרים, הרישום שלך יהיה לכל האתרים בהם אתר ret ואתר ad.co.il למודעות
אנו ברט עושים את מירב המאמצים לאתר כל מוצר ברשת, במידה והמוצר המבוקש אינו עולה בתוצאות החיפוש, תוכל לשלוח אלינו את פרטי המוצר (דגם/יצרן) באמצעות טופס צור קשר הנמצא באתר. אנו נדאג כי חנויות המספקות את המוצר יצרו עמך קשר בהקדם. במקרים מסויימים יתכן כי המוצר אינו נמכר על ידי החנויות או שיצאה לשוק גרסה חדשה יותר של המוצר.
אנו ב ret עושים את העבודה עבורך, מחפשים במגוון חנויות, משווים, מסננים ומציגים לך רק את מה שרלוונטי, הכל כדי שתמצאו את המוצר שרציתם במחיר הכי זול.
אנו שמחים שמצאת עניין באתר ומודים לך על השימוש בו, ניתן לשתף את האתר לחברים בקלות על ידי לחיצה כאן.

רכישה

אתר ret אינו חנות אלא אתר להשוואת מחירים המקשר בין קונים לספקים. לכן, אין לנו אפשרות להמליץ לך על דגם כזה או אחר.
לצערנו, אנו עדים בשנים האחרונות לתופעה מכוערת שבה מציגים הסוחרים מוצרי פתיון על מנת "לשדרג" את הלקוח למוצר אחר.
לאתר ret אין כל דרך לוודא באם הסוחר מציג מידע שגוי, ולכן במידה ונתקלת בתופעה, הוסף חוות דעת על החנות בהקדם.
לא – אתר רט אינו חנות מקוונת. ret הינו מנוע השוואת מחירים אשר סורק חנויות מקוונות ברשת. הקנייה עצמה אינה מתבצעת באתר ret אלא באתר החנות בלבד.
אתר רט אינו חנות ולכן אינו אחראי על המוצר ו/או זמן האספקה. לצורך בירור הפרטים יש לפנות אל החנות ממנה התבצעה הרכישה.
הרובוט של ret סורק את אתרי המסחר בארץ מספר פעמים מידי יום, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שהמידע המופיע באתר יהיה עדכני. יחד עם זאת, קיימת הסבירות כי הנתונים אינם עדכניים דיו. על כל מקרה, המידע הקובע הוא זה המוצג באתר החנות המציעה את המוצר למכירה.