אינטרקום

164 מוצרים
(עמוד 1 מתוך 4)


מקודד קודן דלת מקסימום

מתאים במיוחד לבתים משותפים ובבתים פרטיים.

קודן מכאני לדלת

קודן מכאני לדלת ללא צורך בחיבור מקור מתח כלל

אינטרקום שפורפרת + פאנל חיצוני ללא קודן

אינטרקום עם שפורפרת ופאנל חיצוני דיבור דו כיווני

בקר כניסה קורא תגי קרבה ללא קודן

בקר כניסה לדלת קורא תגי קרבה צ'יפים מבית PROVISION

קודן אדור 5 כולל 10 תגים בשווי במתנה

קודן לדלת כניסה אדור 5 בעל 2 ממסרים לפתיחת 2 דלתות

Rozcom 300-MF

Rozcom 300-MF Coder + proximity card reader

קודן לדלת אנטי וונדלי קורא צ'יפים תגי קרבה

קודן לדלת קורא צ'יפים ותגי קרבה לחצנים מוארים מוגן מים

קודן לדלת קורא תגי קרבה חברת DIVISION דגם K8D

קודן לדלת דגם K8-D קורא תגי קרבה עד 2000 תגים וקודים שונים

מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס LC-LC באורך 100 מטר TOPX | OPT010-100

מגשר אופטי OPT010-100 TOPX מולטימוד OM3 דופלקס LC-LC באורך 100 מטר.

מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס LC-LC באורך 150 מטר TOPX | OPT010-150

מגשר אופטי OPT010-150 TOPX מולטימוד OM3 דופלקס LC-LC באורך 150 מטר.

ממיר אופטי LUGGAR | LU-MC1000SC-S | 10/100/1000TX-1000Base (SC) SM Duplex 20Km Media Converter

LUGGAR LU-MC1000SC-S ממיר אופטי, 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

רכזת 24 פורטים Luggar | HP-PP6-24 | 24 PORTS

HP-PP6-24 Luggar רכזת 24 פורטים, 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

מתג פולי POLY | 205255-01 | Plantronics MDA100 QD

POLY 205255-01 מתג פולי Plantronics MDA100 QD ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

רכזת רשת HPE | J9979A | OfficeConnect 1820 8G Switch

J9979A HPE רכזת רשת  OfficeConnect 1820 8G Switch ועוד, אחריות לכל החיים.