אינטרקום

37 מוצרים


מערכת אזעקה ריסקו לייטסיס

מערכת אזעקה לבית ולעסק מבית ריסקו לייטסיסט

מתג מנוהל WEB די-לינק עם 16 פורטים D-Link | DGS-1210-20

D-Link DGS-1210-20 מתג מנוהל WEB די-לינק עם 16 פורטים, אחריות לכל החיים

מתג שולחני 8 פורטים טי פי לינק Tp-Link | TL-SG108-M2 | 2.5GbE Desktop Switch

מתג 8 פורטים מתכת טיפי לינק תומך במהירות עד 2.5GbE , למוצר 12 חודשי אחריות

Dnake Intercom 280SD-R2

פנל הדלת מסוג R2 הינו בקר כניסה חכם המשלב מצלמת וידאו, קורא כרטיסים ולחצן קריאה

מתג 28 פורט די-לינק תומך בניהול נרחב D-Link | DGS-1210-28

D-Link DGS-1210-28 מתג 28 פורט די-לינק תומך בניהול נרחב, אחריות לכל החיים .

ג'יביק טרנסיבר מודול - FS Transceiver Module | Cisco | HPE | Mellanox | Juniper

Cisco QSFP-100G-SR4-S Compatible 100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m DOM MTP/MPO-12 MMF Optical Transceiver Module

רכזת רשת 24 פורטים גיגה + 4 אופטיים גיגה HPE | JL682A | Aruba IOn 1930 24G 2SFP Switch

JL682A HPE רכזת רשת 24 פורטים גיגה + 4 אופטיים גיגה  Aruba IOn 1930 24G 2SFP Switch ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

מתג מנוהל - HPE | J9780A | Managed Switch Aruba 2530-8 | 8 Port | PoE

מתג 2530-8-J9780A מנוהל מחברת HPE מסדרת Aruba כולל 8xGigabit LAN,2xGigabit Autosensing,2xGigabit SFP אחריות מוצר לכל החיים

טלפון IP אלחוטי Bluetooth עמיד בפני מים כולל סינון רעשים איכות קול בעל וביצועים גבוהים Yealink | W59R

W59R Yealink טלפון IP אלחוטי Bluetooth עמיד בפני מים כולל סינון רעשים איכות קול בעל וביצועים גבוהים ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

מתג מיקרוטיק עם 24 כניסות Gigabit Ethernet ו-2 כניסות SFP+ צבע לבן Mikrotik | CSS326-24G-2S+RM

CSS326-24G-2S+RM Mikrotik מתג  מחברת מיקרוטיק עם 24 כניסות Gigabit Ethernet ו-2 כניסות SFP+ צבע לבן ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

מתג די-לינק 26 יציאות | D-LINK | DGS-1026X | Gigabit Unmanaged Switch

מתג די-לינק 26 יציאות  D-LINK DGS-1026X, קישוריות רשת מהירה, חסכונית באנרגיה, התקנה קלה Plug-and-Play, שנתיים אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

מתג מנוהל WEB די-לינק עם 10 פורטים תומך D-Link | DGS-1210-10MP | PoE

מתג מנוהל די-לינק D-Link DGS-1210-10MP תומך ב 8 פורטים RJ45 + 2 פורטים SFP במהירות 1Gigabit כולל תמיכת PoE עד 130W  , למוצר שלוש שנות אחריות

אינטרקום מקודד ROZCOM102 - Rozcom

אינטרקום מקודד רוזקום | פנלח אינטרוקם חיצוני מתכתי אנטי ונדלי מבית קוזרום האיכותית, פנל משולב מקודד מואר ומתאם טלפון המאפשר מענה מכל שלוחת טלפון בבית

אינטרקום מקודד com-50 multi/N - פאל ווינטק

פנל אינטרקום משולב מקודד | פנל אינטרקום חיצוני מתכתי מוגן מים משולב מקודד מואר בכחות מבית פאל וינטק כולל גגון להגנה מרבית, פנל חיצוני אנטי ונדלי להתקנה על הטיח

אינטרקום מקודד CD-200 MTL - תדאור

פנל אינטרקום מקודד CD-200 | פנל אינטרקום חיצוני מהודר משולב מקודד מואר בכחול להתקנה על הטיח, פנל מתכתי אנטי ונדלי נגד ונדליזם, אפשרות חיבור למתאם טלפון ביתי

אינטרקום רוזקום משולב קודן ושפורפרת תחת הטיח מוגן מים

אינטרקום חברת ROZCOM משולב קודן לדלת כולל שפורפרת לתוך הבית האינטרקום מותאם לתנאי חוץ להתקנה תחת הטיח. יש אפשרות לרכוש בנפרד יחידת להתקנה על חיצונית על הטיח.

פותח שערים סלולארי Tador Gate - תדאור

מודם סלולארי לפתחית שערים TadorGate | מודם סלולארי המאפשר פתיחת שערים על ידי צלצול טלפון, התנה פשוטה וקלה, יכול להגיע עם כרטיס סים טוקמן (אופציונאלי), מבית תדאור

פנל אינטרקום וידאו COM35 KTV - פאל ווינטק

פנל אינטרקום טלוויזיה שני לחצנים | פנל מתכתי חיצוני מוגן מים דגם COM-35 KT עבור 2 דיירים משולב מצלמה צבעונית לראיית לילה מתחבר למסכי 3.5/4/7/10 אינץ' מבית פאל ווינטק

מסך אינטרקום טלוויזיה 7 אינץ 101IN7 - Rozcom

מסך אינטרקום 7 אינץ' דגם 101IN7 מבית רוזקום, מסך ללא שפורפרת, צבעוני להתקנה שטוחה על הקיר, לחצני פתיחה ודיבור מול הדלת,דיבור בין מוניטורים,מיקרופון ורמקול מובנים

אינטרקום מקודד ללא מצלמה COM50 MULTI / N - Pal WINTEC

משולב קודן מואר, בעל שלדת אלומיניום אנטי ונדאלית, המ,אימה להתקנה גם בתנאי חוץ. פאנל צר המתאים להתקנה גם על פרופיל של שער. מתאים לחיבור אפרכסת 5 גידים או חיבור למתאם קו טלפון.

מסך אינטרקום L-350 - פאל ווינטק

מסך 7" לאינטרקום טלוויזיה | מסך 7 אינץ צבעוני מבית פאל וינטק המתאים למערכות אינטרקום טלוויזיה מבית פאל וינטק, ניתן לחבר עד 2 פנלים חיצוניים, מסך ללא שפורפרת המאפשר פתחה ודיבור בלחיצת כפתור

אינטרקום מקודד pwk-1010 - פאל ווינטק

פנל אינטרקום מקודד | מולטי פנל אינטרקום חיצוני משולב מוקדד לפתיחת דלתב אמצעות קוד, התקנה חיצונית על הטיח, פנל מוגן מים משולב גגון להגנה מרבית | מתחבר לשפורפרת או למתאם טלפון או למרכזיות טלפון

אינטרקום שלוחה KX-T927-MT - תדאור

פנל אינטרקון שלוחה לכל מרכזיה תדאור | פנל אינטרקום חיצוני מהודר מתכתי אנטי ונדלי מוגן מים בעל לחצן מואר המתחבר לכל מרכזייה טלפון במשרד או בבית ומאפשר מענה מכל שלוחה במרכזייה. התקנה פשוטה וקלה

מסך טאצ לאינטרקום טלוויזיה Tad24 - תדאור

מסך 4 אינץ' דו גידי לאינטרקום טלוויזיה תדאור | מסף 4 אינץ' משולב שפורפרת ומסך טאצ לנוחות תפעול,ויסות עוצמת צלצול ובחירה בין 12 צלצולים, דיבור בין מסכים, עד 32 מסכים, 4פנלים, הגדרת משתמשים למסך

אינטרקום מקודד CD-500MTL - תדאור

פנל אינטרקום מקודד | פנל אינטרקום חיצוני מתכתי מהודר משולב מקודד מואר לפתיחת דלת, פנל מוגן מים אנטי ונדלי להתקנה חיצונית על הטיח,מתחבר למתאמי טלפון ולשפורפורת חמישה גידים, התקנה פשוטה וקלה כולל הוראות

Tenda Mesh EX12 2PACK AX3000

משלוח Pick-Up חנות/לוקר זמן אספקה : 1-4 ימי עסקים. זמן משלוח בדואר שליחים : 1-4 ימי עסקים. המוצר זמין במלאי לאיסוף עצמי. אחריות : 12 חודשי אחריות ע”י יבואן רשמי 2 יחידות Mesh  Tenda EX12 WiFi 6

ראוטר Tenda TX27 Pro WiFi 6E AX5700 Tri-Band

משלוח Pick-Up חנות/לוקר זמן אספקה : 1-4 ימי עסקים. זמן משלוח בדואר שליחים : 1-4 ימי עסקים. המוצר זמין במלאי לאיסוף עצמי. אחריות : 12 חודשי אחריות ע”י יבואן רשמי. ראוטר של חברת טנדה תומך בתקן WiFi 6E TX27 Pro   AXE5700 Tri-Band Gigabit Wi-Fi 6E Router